GAZELA BIZNESU 2005,2008,2013 dla KADIMEX


  Firma KADIMEX AUGUSTYN – DUSIŃSKI sp.j. została już trzykrotnie ukoronowana nagrodą GAZELA BIZNESU przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu najbardziej dynamicznym i rzetelnym przedsiębiorstwom. Otrzymaliśmy tytuł Gazela Biznesu 2005, Gazela Biznesu 2008 oraz Gazela Biznesu 2013.

 Otrzymanie prestiżowego wyróżnienia jest dla firmy szczególnym zaszczytem z trzech powodów. Po pierwsze, firma KADIMEX nie zgłaszała osobiście swojego udziału, lecz została dostrzeżona i doceniona przez dziennik będący niezależnym obserwatorem gospodarki oraz przez analityków grupy Coface, chyba największej w Polsce wywiadowni gospodarczej. Po drugie, ponieważ nie łatwo jest spełnić wszystkie kryteria finansowe selekcji do tej nagrody (przebadano bilanse kilkudziesięciu tysięcy firm ). Po trzecie, oprócz liczb istotnym kryterium jest poświadczona wiarygodność i rzetelność.

Firmę KADIMEX szczególnie ucieszyła dobra opinia u swoich kontrahentów (klientów i dostawców). Od założenia firmy w 1991 roku firma stara się nieustannie dostosowywać do potrzeb klientów zarówno jeśli chodzi o asortyment jak i sposób obsługi.

Zaopatruje swoich klientów z terenu całej Polski. W pierwszych latach swojego istnienia spółka zajmowała się głównie, jako branżowe biuro handlu zagranicznego, obsługą kontraktów importowych i eksportowych dla producentów drewnianej stolarki budowlanej oraz doradztwem technicznym w zakresie inwestycji w maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna. Dla wielu wiodących producentów okien i drzwi był to okres intensywnego nadrabiania zaległości w wyposażeniu oraz tworzenia nowoczesnego parku maszynowego. Firma jest dumna z tego, że niektórzy z wiodących producentów stolarki w dużej części dokonali tego przy ścisłej współpracy właśnie z firmą KADIMEX. W tym czasie firma sprowadziła dla swoich klientów szereg maszyn i całych linii technologicznych do obróbki drewna, jak również linie lakiernicze i instalacje do spalania odpadów drzewnych.

Z biegiem czasu zmieniały się oczekiwania rynku i uwarunkowania zewnętrzne Skończył się okres działalności typowej dla biura handlu zagranicznego. Spółka jest w tej chwili partnerem, przedstawicielem i dystrybutorem kilku uznanych firm m. in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. Oferuje kleje, narzędzia do obróbki drewna, płyty i wypełnienia drzwiowe, linie i aplikacje lakiernicze, a także wiele innych produktów. Mając w swojej ofercie technologicznie zaawansowane rozwiązania do lakierowania metalu i tworzyw sztucznych firma wykracza obecnie poza krąg przemysłu drzewnego, który oczywiście pozostanie w centrum uwagi KADIMEXu. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie zarówno dla największych, jak i bardzo małych odbiorców. Zapraszamy do współpracy.

 

 

GAZELA BIZNESU 2005

 

[Rozmiar: 12279 bajtów]

GAZELA BIZNESU 2008
dla  KADIMEX

GAZELA BIZNESU 2013
dla  KADIMEX

[Rozmiar: 23554 bajtów]

                       

 

KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
(dawniej KADIMEX AUGUSTYN-DUSIŃSKI Sp. j.)
ul.Drewnicka 3A, PL 05-091 ZĄBKI Tel. +48(22) 781 74 75, 77 15 480; Fax: +48(22) 781 71 11

Copyright © KADIMEX
Projekt i wykonanie: pcserwis