Automatyczne linie lakiernicze do drewna

Eisenmann opracowuje i dostarcza dla przemysłu meblarskiego i producentów okien kompletne linie lakiernicze, wybiegające w przyszłość pod względem ekologicznym z komfortowym systemem sterowania, dostosowane do potrzeb klienta.
Rozwiązania firmy Eisenmann obejmują: stanowiska lakiernicze, kabiny lakiernicze, urządzenia do powlekania przez zanurzenie i polewanie, suszarnie konwencjonalne, suszarnie UV, systemy transportowe, urządzenia do oczyszczania zużytego powietrza i ścieków.
Dla przemysłu meblarskiego oferuje firma Eisenmann urządzenia do lakierowania elementów płaskich i korpusów. Przy lakierowaniu elementów przestrzennych, racjonalny proces malowania uzależniony jest od systemu transportowego. Firma Eisenmann oferuje przenośniki transportu pionowego i poziomego, względnie przenośniki montowane w podłodze.

Przy lakierowaniu okien w elektrostatyce gdzie występuje wysoki udział przetrysku, kabiny natryskowe uzupełniane są w walce „prolac” służące do bezpośredniego odzyskiwania lakieru. Ten opatentowany system odzysku lakierów wodnych polega na zamontowaniu obracającego się walca, na którym zbiera się lakier a następnie jest zgarniany do powtórnego użytku.

Ponadto w programie produkcyjnym firmy EISENMANN znajdują się również kabiny do polewania, wykorzystywane w procesie gruntowania okien. Dla Klientów produkujących duże ilości okien i wg często zmieniających się szarż, zaleca się zainstalowanie kilku równoległych polewarek, w zależności od ilości stosowanych kolorów; całość połączona systemem przenośnikowym.

 

 

KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
(dawniej KADIMEX AUGUSTYN-DUSIŃSKI Sp. j.)
ul.Drewnicka 3A, PL 05-091 ZĄBKI Tel. +48(22) 781 74 75, 77 15 480; Fax: +48(22) 781 71 11

Copyright © KADIMEX
Projekt i wykonanie: pcserwis