Już po raz 3 z rzędu, 13.06.2018 r. Kadimex wystawi swoją reprezentację w biegu firmowym! Impreza odbywa się co roku w maju i czerwcu we Wrocławiu i Warszawie od 2013 roku. Tradycyjnie nasza drużyna pobiegnie w stolicy.

Do tej pory impreza odbywała się w Lasku Kabackim, a każda firma mogła wystawić dowolną liczbę sztafet na dystansie (5 x 4,2 km). Za każdym razem zmaganiom biegaczy towarzyszyła radosna atmosfera pikniku sportowego i integracji. W tym roku nowością jest nie tylko lokalizacja – okolice Fortu Bema ale i dystans 5×5 km.

Bieg ten jest nie tylko imprezą sportową ale i charytatywną. Ideą jest popularyzacja aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji wśród pracowników firm oraz, a może przede wszystkim, pomoc podopiecznym fundacji Everest. W tym roku biegacze z Warszawy wesprą Patryka (15 l.) i Piotrka (13 l.) cierpiących na porażenie mózgowe. Obaj samotnie wychowywani przez swoje mamy.

W zeszłych latach udawało nam się zająć przyzwoite miejsca za każdym razem prześcigając niemal 2/3 drużyn w kategorii drużyn mieszanych. I choć daleko nam jeszcze do czołówki to za każdym razem satysfakcja wynagradza wysiłek. Mamy nadzieję, że i w tym roku uda nam się osiągnąć co najmniej tak dobry wynik oraz pomóc podopiecznym fundacji Everest.

114/325 – 2017

88/247 -2016

Trzymajcie kciuki lub podejmijcie wyzwanie, zgłaszając drużynę i stając razem z nami na linii startu!

Nawet nie zgłaszając się do biegu firmowego można pomóc potrzebującym o czym informację zamieszczamy na naszym Facebooku.