Choć minął już niemal miesiąc, warto odnotować udział sztafety naszej firmy w Biegu Firmowym 2018. Już po raz 3 z rzędu, 13.06.2018 r. Kadimex wystawił swoją reprezentację! Jak już wcześniej pisaliśmy Bieg Firmowy jest imprezą charytatywną odbywającą się co roku w Warszawie i Wrocławiu. Kadimex tradycyjnie pobiegł w Warszawie.

Bieg był nie tylko świetną okazją do integracji poprzez zdrową sportową rywalizację ale i do pomocy podopiecznym fundacji Everst.

W tym roku musieliśmy biec w osłabieniu, ponieważ jeden z naszych zawodników zachorował tuż przed zawodami (jedna osoba biegła 2 razy). Pomimo tego i pomimo żaru lejącego się z nieba ukończyliśmy bieg zajmując nie najgorsze 159 miejsce na 296 sztafet mieszanych. Nasz najlepszy zawodnik przybiegł 341/1986 w klasyfikacji indywidualnej.

Choć póki co nie nawiązaliśmy walki o podium to z pewnością miło było spędzić popołudnie z kolegami i koleżankami z pracy w piknikowej atmosferze i nieco innych okolicznościach niż spotykamy się na co dzień. Zrelaksowani i z nową energią wróciliśmy do biura aby dalej dostarczać wszystko co potrzebne dla przemysłu drzewnego. Z pewnością wrócimy za rok, w jeszcze lepszej formie!

Jeżeli Ty chciałbyś w przyszłym roku dołączyć do naszej drużyny odwiedź na naszej stronie zakładkę praca aby wziąć udział w rekrutacji, którą prowadzimy obecnie! Poza biegami firmowymi i imprezami integracyjnymi oferujemy pełną wyzwań, ciekawą pracę w zgranym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz kwalifikacji, pakiet medyczny, umowę na czas nie określony oraz możliwość współpracy ze znanymi firmami z branży na terenie Polski i Europy.

Dołącz do nas i zdobywajmy kolejne medale!