Od początku naszego istnienia współpracujemy z renomowanymi firmami z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii czy Norewegii. Przy doborze dostawców przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nich produktów. Niezależnie od tego czy chodzi o narzędzia, maszyny, kleje, uszczelki czy płyty drzwiowe nasi partnerzy są czołowymi producentami w swojej dziedzinie.

Najwcześniej, bo już przed 1991 rokiem założyciele naszej firmy rozpoczęli współpracę z firmą Stehle. Niemiecki producent narzędzi ma bardzo bogate portfolio. Niemniej jednak na szczególne wyróżnienie zasługują ich piły, frezy do połączeń wieloklinowych (tzw. frezy do mirkowczepów), narzędzia strugarskie oraz brzeszczoty do wyrzynarek i pił szablastych.

Nieco później zaczęliśmy współpracować z naszymi pozostałymi dostawcami narzędzi czyli Titmanem (w kwestii frezów trzpieniowych) oraz Finkiem (w kwestii narzędzi strugarskich, które choć może nie są tak znane jak Stehle to prezentują bardzo wysoką jakość przy atrakcyjnych cenach).

Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę wprowadziliśmy do naszej oferty również środki do mycia i konserwacji narzędzi, w które zaopatrujemy się w firmie Emsa.

Jeśli chodzi o kleje to historycznie naszym pierwszym partnerem była niemiecka firma National, której kleje białe z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek polski. Po przejęciu Nationala, przez światowy koncern Henkel dalej kontynuowaliśmy dystrybucję tych samych klejów, tylko pod inną marką. Z czasem uzupełniliśmy nasze kleje o wysokiej jakości produkty norweskiej firmy Dynea.

Uzupełnieniem ofert klejowej są nakładarki włoskiego producenta Pizzi.

Poza narzędziami w naszym portfolio znajdują się również maszyny. Zarówno te do obróbki skrawaniem i klejenia jak i te do lakierowania drewna. Jeśli chodzi o obróbkę drewna skrawaniem i klejenie to jesteśmy jednym z przedstawicieli potentata w produkcji maszyn do drewna – firmy Weinig (skupiającej pod sobą firmy Weinig, Dimter, Grecon, Raimann i Luxscan). W kwestii lakierni jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami na Polskę firm Range+Heine oraz Reiter.

Ostatnim ale na pewno nie najmniej ważnym filarem naszej firmy są półprodukty dla producentów drzwi. W naszej ofercie znajdą się wiórowe płyty drzwiowe firm Sauerland oraz Halspan (w tym drugim przypadku również płyty ppoż.) oraz wypełnienia drzwiowe typu plaster miodu produkcji Honicela. Ponadto oferujemy uszczelki drzwiowe firm Lorient i Halspan.

W niemal wszystkich opisanych powyżej przypadkach jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem danych produktów na Polskę. Poza wymienionymi firmami mamy jeszcze szereg innych partnerów, których produkty sprzedajemy pod własną marką.

Cały czas staramy się uzupełniać naszą ofertę tak aby móc dostarczyć naszym klientom produkty najwyższej jakości przy korzystnych cenach, tak jak to robiliśmy od 1991 roku.