LIQUID PUR

 

HENKEL – PURWELD

Nasza nowa linia produktów Loctite HB S (zanana jkao PURWELDPURBOND HB S™) łączy nasze doświadczenie nabyte w Europie z nowymi rozwiązaniami, by spełnić wymagania stawiane przez klientów w Azji i rejonie Pacyfiku.

Kleje linii PURWELD (obecnie Loctite UR) przeznaczone jest do klejenia elementów poddanych pełnej ekspozycji na warunki atmosferyczne bez konieczności spełnienia wymagań normy PN-EN 14080. mają Mają one zastosowanie w montażu i doskonale sprawdzają się zarówno w klejowych złączach klinowych, jak i w klejeniu warstwowym.

Kleje linii Loktite UR (znane jako PURWELD)

 

Cztery główne zalety stosowania spoiw PURWELD

  • Spoiwo jednoskładnikowe Spoiwa Loctite HB PURBOND (znane ako PURBOND HB), Loctite HB S PURBOND (znane jako PURBOND HB S i Loctite UR (znane jako PURWELD) są jednoskładnikowymi systemami (nie wymagają mieszania), które składają się w stu procentach z ciała stałego (bez rozpuszczalnika). Dlatego też nakłada się mniejszą ilość spoiwa, przez to jest ono wydajne. Czyszczenie nie jest konieczne (co oszczędza czas), a odpady są minimalne.
  • Dostępny system wysokiej wydajności Spoiwa PURBOND i PURWELDfirmy PURBOND oferują szeroki zakres czasu montażu. Dostępne są spoiwa o krótkim czasie wiązania, umożliwiające szybkie wytwarzanie elementów prasowanych tylko na zimno (prasowanie na ciepło nie jest konieczne), co pozwala zwiększyć wydajność i obniżyć koszty.
  • Spełnienie nowoczesnych potrzeb Wszystkie produkty firmy PURBOND są zarejestrowane jako JAIA FPPPP według Japońskiego Związku Przemysłu Klejarskiego (JAIA). Podczas procesu produkcji oraz z końcowego produktu drewnianego nie wydziela się formaldehyd ani rozpuszczalnik.
  • Technologia zatwierdzona ponad dziesięć 20 lat temu PURBOND jest zgodny ze standardami DIN, EN oraz ASTM i może być stosowany do produkcji konstrukcyjnych elementów nośnych poddawanych dużym obciążeniom. Spoiwa PURBOND są z powodzeniem stosowane przez europejskich klientów od 1990 roku.