Data

19. – 22.03.2024

Zapisz w kalendarzu

Miejsce

WEINIG: Hala 9, stoisko 304/308

RANGE+HEINE: Hala 3, stoisko 433

Trasa

Karl-Schönleben-Straße

90471 Norymberga, Niemcy

Trasa

 

Już niebawem odbędą się targi HOLZ-HANDWERK i FENSTERBAU FRONTALE 2024 w Norymberdze. Targi dedykowane są przede wszystkim dla mniejszych oraz średnich zakładów stolarskich oraz przemysłu okiennego.

Pracownicy Kadimexu będą tradycyjnie do Waszej dyspozycji na stoiskach Weiniga oraz Range+Heine.

Targi Holz-Handwerk to świetna okazja do zobaczenia w akcji bogatej wystawy wolnostojących maszyn Weiniga. Na stoisku znajdą się strugarki – Cube z mechanizacją powrotną, Profimat 50, Powermat 700 Fenster, Powermat 1500, wielopiła VarioRip 310, uniwerslana pilarka FlexiRip, optymalizerka OptiCut S50+ z agregatem wiertarskim Powerdrill i wózkiem sztaplującym EuroStacker, suwak pozycjonujący EasyStop z pilarką kapującą OptiCut C50+, pilarka poprzeczna OptiCut C700 czy centrum obróbcze CNC do wzdłużnych elementów Conturex Vario XS. Ponadto prezentowane będzie wyposażnie pomocnicze oraz software do planowania produkcji.

Współdzielić z Weinigiem stoisko będzie firma Holz-Her oferująca maszyny dedykowane głównie do obróbki płyt – okleiniarki, pilarki formatujące oraz centra obróbcze CNC.

Poza Weinigiem spośród naszych partnerów wystawiać się będzie również firma Range+Heine, producent linii lakierniczych. Co prawda wystawa na stoisku Range+Heine nie będzie tak bogata, ze względu na wielkość ewentualnych eksponatów ale targi będą świetną okazją do porozmawiania z najlepszymi specjalistami w swoim fachu, pracującymi w firmie Range+Heine. Najmocniejszą stroną niemieckiego producenta są linie lakiernicze do okien i drzwi, jak również linie lakiernicze do mebli ogrodowych.

Z naszej strony na targach obecni będą Panowie Andrzej Augustyn oraz Mateusz Dusiński, którzy chętnie doradzą przy doborze maszyn, urządzeń lakierniczych a także przy wyborze osprzętu czy klejów do maszyn Weiniga, Holz-Hera oraz wszystkich innych producentów.

Serdecznie zapraszamy na targi. Darmową wejściówkę można wygenerować tutaj.