Miło nam zakomunikować, że wprowadziliśmy do naszej oferty noże do strugów elektrycznych. Jest to kolejny element wyposażenia elektronarzędzi, po piłach do zagłębiarek i ukośnic oraz brzeszczotach do wyrzynarek i pił szablastych.

O ile nasze tarcze i brzeszczoty pochodzą z firmy Stehle, której produkty dystrybuujemy już ponad 30 lat na polskim rynku to noże do strugów ręcznych oferujemy pod własną marką Kadimex.

Niezależnie od tego nie musicie się martwić o standard nowych noży. Jak zawsze wprowadzając do oferty nowe produkty kierowaliśmy się zapewnieniem naszym klientom dobrej jakości produktu. Dostawcą jest jedna z niemieckich fabryk, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. O wysokiej żywotności naszych noży poświadczyć mogą klienci którzy do tej pory zaopatrywali się u nas m.in. w noże systemowe Centrolock, Tersa, klasyczne noże strugarskie czy obracane nożyki wymienne.

Noże są wykonane z wysokiej jakości węglika. Będą kompatybilne ze strugami znanych na całym świecie producentów elektronarzędzi jak Bosch, Black&Decker, Hitachi, Makita, Metabo czy Kress.

Zapraszamy do zakupów!