Miło nam poinformować, że wielokrotnie przez nas przetestowana oraz zaufana linia płyt drzwiowych ppoż. Halspan Prima, staje się jeszcze bardziej EKO!

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się pytania odnośnie produktów w przystępnej cenie, a jednocześnie takich, które są przyjazne środowisku, linia Prima obniża zawartość formaldehydu w procesie produkcji wypełnień drzwiowych.

Wypełnienia drzwiowe PRIMA, spełniają wymagania dotyczące emisji formaldehydu pod kątem obu certyfikatów- BREEAM, jak i bardziej rygorystycznego- LEED.
Prima jest idealnym rozwiązaniem w projektach EKO- budownictwa. Jest ona bardziej efektywną alternatywą, pod względem kosztów, niż zupełne wykluczenie zastosowania formaldehydu w produkcji płyt warstwowych.

 

Poświadczona Kontrola Pochodzenia Produktu FSC

Niska emisja formaldehydu jest tylko jednym z aspektów spełniających wymagania EKO- budownictwa. Wypełnienia PRIMA są tworzone z drewna pozyskanego w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej.
Produkty PRIMA poświadczone Kontrolą Pochodzenia Produktu FSC dostosowane są również regulacjom EUTR oraz PEFC. Wynika z tego, że bez względu na wymogi dotyczące certyfikacji drewna, Prima wpisuje się w każdy ich schemat.

Działania w zakresie środowiskowym

Produkty Prima są wyrabiane wyłącznie z drewna pozyskanego w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej w certyfikowanych wg Zarządzania Środowiskowego tartakach zgodnie z międzynarodowymi standardami ISO 14001.

Firma Halspan posiada także certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001, co oznacza, że wypełnienia oraz skrzydła drzwiowe tej marki są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Jakość, której możesz zaufać

Unikatowe 3-warstwowe płyty o odporności ogniowej od 30 do 90 minut linii Halspan Prima, w których wytwarzaniu wykorzystuje się złożone połączenia rozwoju chemicznego oraz inżynieryjnego, są przykładem niebywałej jakości oraz wytrzymałości w jednym produkcie.

Odkryj linię Halspan Prima w wydaniu „jeszcze bardziej EKO”…

Więcej o naszych płytach i uszczelkach drzwiowych.

Warto wiedzieć, że nasza oferta obejmuje nie tylko płyty i uszczelki drzwiowe. W naszym asortymencie można znaleźć również wysokiej jakość narzędzia do ich obróbki. M.in. piły, które doskonale sprawdzą się przy formatowaniu płyt. Poznaj naszą ofertę ze sklepu internetowego, zarejestruj konto, napisz do nas i zapytaj o rabaty!