Niemiecka firma STEHLE jest naszym partnerem od niemal 30 lat. Specjalnością producenta z Badenii-Winterbergii są wysokiej jakości narzędzia do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Produkty naszego wieloletniego partnera doskonale sprawdzają się również przy obróbce metalu (zarówno stali jak i aluminium) oraz plastiku, a jak pokazują nam przykłady naszych klientów sprawdziły się nawet przy cięciu kości w rzeźni (sic!).

Choć wydawałoby się, że po 30 latach współpracy oferta STEHLE nie ma przed nami tajemnic, to dzięki wyjątkowej innowacyjności naszych niemieckich kolegów, okresowe szkolenia są bardzo pomocne – czołowy producent narzędzi jeśli chodzi o ilość zastrzeżonych patentów (np. NN-system, powlekanie narzędzi Triathlon itp.).

W dniach 27.01.2020 – 28.01.2020 w zakładach w Horb am Neckar oraz w Beinheim nasi pracownicy zostali po raz kolejny przeszkoleni przez ekspertów STEHLE w zakresie wiedzy o piłach oraz narzędziach do CNC.

Poza szkoleniem oprowadzono nas również po zakładach produkcyjnych dzięki czemu zwłaszcza nasi młodsi koledzy mogli na własne oczy przekonać się z jaką precyzją produkowane są niemieckie narzędzia.

Dobra jakość narzędzi, którą gwarantuje firma STEHLE zapewnia nie tylko dokładną obróbkę materiału ale i większą żywotność samego narzędzia co z kolei przekłada się na rzadsze ostrzenia, mniej przestojów oraz wyższą cenę uzyskiwaną za produkowane wyroby.

Mamy nadzieję, że dzięki szkoleniu będziemy umieli jeszcze lepiej dobierać narzędzia dla naszych klientów aby ich produkcja była jeszcze sprawniejsza i bardziej opłacalna.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej oferty narzędziowej, gdyż to właśnie STEHLE wyznacza ścieżkę, którą podąża wiele innych firm z branży.

Najnowsze katalogi STEHLE: