Już w przyszłym tygodniu w dniach 16-18.10.2018  w  zakładach WEINIG  w Tauberbischofsheim odbędą się targi wewnętrzne WEINIG InTech 2018. Będzie to niepowtarzalna okazja żeby zapoznać się z ofertą grupy WEINIG, oglądając niemal wszystkie rodzaje oferowanych maszyn na żywo. Podczas targów wystawionych zostanie ponad 30 maszyn produkowanych przez grupę WEINIG! Wszystkie podłączone i uruchamiane na Państwa życzenie.

Samych strugarek będzie aż 12, dzięki czemu zaprezentowana zostanie szeroka gama naszych możliwości w zakresie ich wyposażenia. Począwszy od malutkiego Cubea a skończywszy na najnowszej maszynie Powermat 3000 o posuwie dochodzącym do 100 m/min! Ponadto wszystkie rodzaje ostrzarek, centra obróbcze CNC do produkcji okien i mebli, optymalizerki, piły do cięcia wzdłużnego i łączarka. Targi InTech to także możliwość zobaczenia fabryki firmy WEINIG, poznania specjalistów WEINIGA z serwisu, w tym polsko języcznych, a także wysłuchania wykładów dotyczących przemysłu drzewnego.

InTech to także możliwość odwiedzenia Classic Shopu i obejrzenia używanych maszyn będących w naszej ofercie.

Szczegóły w PDFie – angielski

Szczegóły w PDGie – niemiecki.

Przedstawiciele KADIMEXu będą obecni do 17.10.2018.

Jeśli planują Państwo odwiedziny na targach prosimy o kontakt ze swoim regionalnym przedstawicielem WEINIGa w celu rejestracji.

Zapraszamy!