Targi DREMA 2018 dobiegły końca. Wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko WEINIGA serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że oferty są już w przygotowaniu. Już w tym momencie zapraszamy na przyszły rok, w którym najprawdopodobniej przyjmiemy Państwa nie tylko na stanowisku WEINIGa ale i na własnym stanowisku KADIMEXu. Dzięki temu będzie możliwość zapoznania się na żywo nie tylko z naszą ofertą maszyn ale także obejrzenia narzędzi, klejów czy płyt i uszczelek drzwiowych. Do przyszłorocznych targów w Poznaniu pozostaje jednak jeszcze dużo czasu, a w krótszej perspektywie również zapowiadają się ciekawe wydarzenia!

Już w październiku odbędą się aż dwie imprezy organizowane przez grupę WEINIG, która cały czas nie pozwala o sobie zapomnieć i zmusza Państwa do myślenia o niej, zgodnie z hasłem widocznym powyżej.  Już 04.09.2018 rozpoczną się Dni Pras w zakładach DIMTERa w Illertisen. Podczas 2 dniowej imprezy zobaczyć będzie można pokaz pracy prasy ProfiPress T 5400 Next Generation! Nowa generacja pras taktowanych w technologii wysokich częstotliwości dzięki, którym Państwa produkcja wysokiej jakości płyty będzie jeszcze wydajniejsza.

Ponadto na wystawie zobaczyć będzie można:

PPC 14400 P – do klejenia paneli dużych rozmiarów 14,2 x 3,55 m do produkcji CLT

PPC 3200P – o wydajności około 3200 m² na zmianę

PPT 2500 NG – z piłą do cięcia poprzecznego (kąt cięcia +/- 8 stopni) do produkcji paneli z drewna miękkiego

PPL B 3100×650 – z automatycznym nakładaniem kleju i stacją pakietowania

System cięcia – do drewna twardego składający się z pił do cięcia wzdłużnego i poprzecznego do istniejącej PPT 5500

Ponadto dostępny będzie showroom DIMTERa, na którym wystawione są optymalizerki, a nawet skaner firmy LUXSCAN.

Drugą imprezą na jaką chcielibyśmy zaprosić są targi wewnętrzne WEINIG INTECH 2018.  W dniach 16-18.10.2018 w  zakładach WEINIG  w Tauberbischofsheim będzie niepowtarzalna okazja żeby zapoznać się z ofertą grupy WEINIG, oglądając niemal wszystkie rodzaje oferowanych maszyn na żywo. Podczas targów wystawionych zostanie ponad 30 maszyn produkowanych przez grupę WEINIG! Wszystkie podłączone i uruchamiane na Państwa życzenie.

Samych strugarek będzie aż 12, każda inaczej wyposażona. Począwszy od malutkiego Cubea a skończywszy na najnowszej maszynie Powermat 3000 o posuwie dochodzącym do 100 m/min! Ponadto wszystkie rodzaje ostrzarek, centra obróbcze CNC do produkcji okien i mebli, optymalizerki, piły do cięcia wzdłużnego i łączarka. Targi INTECH to także możliwość zobaczenia fabryki firmy WEINIG, poznania specjalistów WEINIGA z serwisu, w tym polsko języcznych, a także wysłuchania wykładów dotyczących przemysłu drzewnego.

INTECH to także możliwość odwiedzenia Classic Shopu i obejrzenia używanych maszyn będących w naszej ofercie.

Szczegóły w PDFie.

W sprawie zarówno jednego jak i drugiego wydarzenia zapraszamy do kontaktu osoby z firm o kodach pocztowych zaczynających się na 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 09, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99. Pozostałych zachęcamy do skontaktowania się ze swoim regionalnym przedstawicielem WEINIGa. W razie potrzeby służymy pomocą.

Jak widać tegoroczna jesień zapowiada się naprawdę interesująco! Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia jej właśnie z nami!