Napis Weinig.Experience Solid Wood Summit 2021 na nowocześnie wyglądającym tle.

W dobie pandemii, kiedy większość targów i konferencji się nie odbywa firma Weinig nie ustaje w wysiłkach aby być bliżej klienta.

Już niebawem, w dniach 9-11 listopada odbędzie się „Szczyt Drewna Litego” – pierwsza konferencja cyfrowa, która zostanie przeprowadzona z Tauberbischofsheim.

Przez 3 dni, publiczność będzie miała możliwość zapoznania się z szerokim zakresem tematów. Zarówno interesujących dla wielkiego przemysł, jak i dla mniejszych zakładów rzemieślniczych. Każdy z uczestników będzie mieć możliwość samodzielnego doboru interesujących go tematów i stworzenia własnego programu konferencji.

Przez 3 dni, dzięki profesjonalnemu studiu filmowemu wybudowanemu w siedzibie Weiniga zaprezentujemy ponad 30 punktów programu.

Aby wziąć udział w konferencji należy zgłosić chęć swojemu regionalnemu przedstawicielowi firmy Weinig, który zadba o to aby każdy zainteresowany klient mógł zapoznać się z najlepszymi maszynami do obróbki drewna.  Przypominamy, że Kadimex obsługuje zakłady o kodach pocztowych 00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 09, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99. Wszystkim pozostałym zainteresowanym chętnie podamy kontakt do odpowiedniego reginalnego przedstawiciela.