gruntowanie drewna

Tym razem na targach DREMA na stoisku KADIMEXu zaprezentowana zostanie nie tylko wystawa narzędzi, płyt drzwiowych i klejów ale i jedno z naszych urządzeń lakierniczych.

Flowcoroll G firmy RANGE+HEINE to niezawodne rozwiązanie do gruntowania oraz powlekania międzywarstwowego pojedynczych elementów w pozycji poziomej. Lakier nanoszony jest tutaj metodą nisko-ciśnienowego polewania zapewniającego równomierne pokrycie elementów, również w przypadku ciemniejszych odcieni. Flowcoroll G przeznaczony jest do lakierowania transparentnymi lazurami w różnych odcieniach. Dobrze radzi sobie nawet z materiałami lakierniczymi o dużej lepkości.

Dobra jakość lakierowania jest kluczowa dla tego procesu. Niemniej jednak nie jest to jedyna cecha urządzeń lakierniczych na jaką należy zwrócić uwagę przy ich wyborze i kupnie. Ogromna znaczenie ma czas potrzebny na wymianę farby i czyszczenie urządzenia – a jak wiadomo czas to pieniądz. Aby móc w pełni wykorzystać wydajność lakierni R+H wykończyła tunel swojej maszyny w taki sposób żeby wymiana lakieru była możliwie krótka.

Dane techniczne

  • Długość: 4900 mm
  • Efektywna szerokość rolek ok. 250 mm
  • Bezstopniowa regulacja napędu 2-8 m/min.
  • Zalecana prędkość pracy ok. 3-4 m/min.

 

Aby poznać wszystkie zalety rozwiązań firmy RANGE+HEINE spotkaj się z nami i specjalistami R+H na targach DREMA.