Wakacje dobiegają końca nie tylko dla szkół ale i dla zakładów produkcyjnych. Po przerwach technicznych, które miały miejsce w wielu zakładach produkcja ponownie zwiększa intensywność. W zwiększeniu wydajności i polepszeniu ekonomiki produkcji pomóc może wdrożenie nowych technologii. Doskonałą okazją do ich poznania mogą być targi DREMA, które już w przyszłym tygodniu odbędą się w Poznaniu. Najlepszym miejscem na targach będzie natomiast stoisko KADIMEXu, na którym udzielimy informacji na temat naszej bogatej oferty produktowej.

Jak co roku zaprezentujemy wystawę narzędzi STEHLE a nasi doradcy techniczni wraz ze specjalistami z Niemiec pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dla danego profilu produkcji.  Nie zabraknie również naszych specjalistów od klejów i płyt drzwiowych. W jednym i drugim przypadku oferujemy rozwiązania wysokiej jakości nie tylko do standardowych produktów ale również w obszarach gdzie nie ma miejsca na błędy. Kleje poliuretanowe marki PURBOND nie mają sobie równych przy produkcji drewna konstrukcyjnego. Płyty do drzwi przeciwpożarowych marki HALSPAN oraz płyty o zwiększonej izolacji akustycznej marki SAUERLAND stosowane są przez czołowych producentów. Producentów drzwi wyposażymy także w uszczelki, w tym do drzwi ppoż.

Na nasze stoisko warto również przyjść jeśli poszukuje się rozwiązań w dziedzinie lakierowania w czym pomóc mogą nasi partnerzy z firm RANGE+HEINE oraz REITER. Z firmy R+H obecni będą także ich specjaliści a uwagę przyciągnie wystawione urządzenie do impregnacji Flowcoroll.

Ponadto jak co roku, KADIMEX będzie obecny na stoisku grupy WEINIG, na którym prezentować będziemy maszyny do obróbki drewna. Jak co roku zaprezentowany będzie szeroki wachlarz rozwiązań niemieckiej firmy. WEINIG wystawi aż 3 strugarki – kompaktowy Powermat 700, który po targach przez najbliższy semestr będzie służyć studentom technologii drewna na Uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu. Średniej wielkości Powermat 1500. Oraz wysokowydajny Hydromat 3000 (NOWOŚĆ) z mechanizacją.  Do rozkroju drewna wielopiła ProfiRip 340 M z mobilnymi piłami oraz pilarka taśmowa VarioSplit 900 (NOWOŚĆ!). Do optymalizacji OptiCut 260 ze skanerem EasyScan (tego na targach w Polsce jeszcze nie było!). Ponadto zaprezentowana zostanie łączarka CombiPact.

Serdecznie zapraszamy na oba stoiska!

KADIMEX pawilon 5, stoisko 23

WEINIG pawilon 5, stoisko 2