2021 rok jest rokiem jubileuszowym dla KADIMEXu. Nasza firma obchodzi 30-lecie swojego istnienia. Chcąc się dalej rozwijać, być bliżej naszych klientów i móc zaopatrywać w wysokiej jakości produkty zdecydowaliśmy się na otworzenie kolejnego kanału, którym będzie można przesyłać do nas zamówienia. Miło nam zakomunikować, że w zeszłym tygodniu uruchomiliśmy własny sklep internetowy.

Od dziś zamówienia można więc składać nie tylko tradycyjnymi kanałami, dzwoniąc lub pisząc maila ale również zamawiając wybrane produkty za pośrednictwem naszej strony.

Ponadto aby wybór odpowiedniego produktu, bez asysty naszego doradcy techniczno handlowego był łatwiejszy wyposażyliśmy nasz sklep w rozbudowaną wyszukiwarkę produktów, która pozwoli znaleźć idealne narzędzie, klej czy inny element wyposażenia stolarni, którego aktualnie potrzeba.

Nasza oferta w sklepie internetowym, choć nie jest jeszcze w pełni uzupełniona i obejmuje tylko najpopularniejsze do tej pory produkty, już wkrótce zostanie znacznie poszerzona. Będzie można znaleźć w niej między innymi pełen katalog pił i brzeszczotów STEHLE oraz wszelkiego rodzaju noże strugarskie oferowane pod własną marką, które produkują dla nas niemieckie i włoskie zakłady. W dalszym etapie, planujemy wprowadzanie do oferty sklepu wierteł, frezów trzpieniowych a także głowic strugarskich.

Poza narzędziami do drewna mamy niezwykle precyzyjne narzędzia pomiarowe japońskiej marki SHINWA oraz środki do mycia narzędzi marki EMSA.

Niebawem pojawią się też kleje do drewna a w dalszej kolejności środki do konserwacji tego szlachetnego surowca.

Tworząc  ofertę sklepu będziemy chcieli zaoferować produkty na każdą kieszeń, przy czym jak zawsze priorytetem będzie utrzymanie odpowiedniej jakości  z jakiej znane są nasze towary.

Niezmiennie zachęcamy do wysyłania zapytań tradycyjnymi kanałami, w szczególności póki nie uzupełnimy naszej oferty sklepowej o brakujące produkty.

Pełen katalog produktów znaleźć można na naszej dotychczasowej stronie www.kadimex.com.pl.

W związku z otwarciem sklepu proponujemy atrakcyjne zniżki dla każdego.

Ponadto pierwsze 10 osób, które się zarejestrują i kupią w sklepie cokolwiek otrzyma roczny rabat 10% na narzędzia, kleje, środki do mycia narzędzi i narzędzia SHINWA!

Zapraszamy do zakupów!