W dniach 16-18.04.2018 nasi pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż maszyn z grupy WEINIG, odwiedzili w celach szkoleniowych zakład firmy RAIMANN, w którym produkowane są wielopiły i inne pilarki do cięcia wzdłużnego. Inżynierowie z Freiburga zapoznali nas zarówno z wielopiłami (UniRip, VarioRip. ProfiRip), pilarkami taśmowymi (BKS) jak i uniwersalną pilarką wzdłużną FlexiRip.

 

Szkolenie obejmowało zarówno aspekty teoretyczne jak i praktyczną obsługę maszyn RAIMANNA. Ostatni dzień to odwiedziny u klientów w Niemczech, po których wszyscy uczestnicy szkolenia mogą poświadczyć, że urządzenia RAIMANNA doskonale działają nie tylko w teorii ale i w praktyce.

Dla jednych szkolenie było tylko przypomnieniem, dla innych obejmowało wiele nowych informacji, ale dzięki niemu wszyscy jego uczestnicy będą mogli jeszcze lepiej przygotowywać dla Państwa oferty. Jako KADIMEX staramy się szkolić naszych pracowników w zależności od ich indywidualnych potrzeb, tak aby stale mogli rozwijać swoje umiejętności i aby oferowane przez nas produkty i usługi jak najlepiej odpowiadały potrzebom naszych klientów.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą maszyn firmy WEINIG.